Výhody nosičov bicyklov

13631081 - portrait of a handsome man riding a bike with his wife on backgroundMilovníci cyklistiky iste veľmi dobre vedia, že bez nosiču bicyklov sa ďaleko nedostanú. Samozrejme, že ak vám stačí cyklotúra po blízkom okolí, nebudete potrebovať vaše bicykle prepraviť. No ako náhle sa rozhodnete pre túru do iného mesta, opačný kraj Slovenska či dokonca do zahraničia, bez poriadneho nosiču sa nezaobídete. Je vôbec používanie nosičov bicyklov bezpečné? Mali by ste pri ich používaní dávať na niečo pozor?

Sú nosiče bicyklov bezpečné?

Už na úvod treba dodať, že nosiče bicyklov musia podstupovať záťažové a ďalšie náročné testy, aby mohli byť vôbec na trhu ponúknuté. Už z tohto dôvodu je pri ich výrobe kladený dôraz na maximálnu bezpečnosť, kvalitu a samotné prevedenie. Konštrukcia je pevná a tým pádom umožňuje dokonalú stabilitu vašich bicyklov počas jazdy. Nosiče na bicykle na ťažné zariadenie sa montujú dozadu auta, na ťažné zariadenie, čiže ide o niečo praktickejší nosič ako je ten, ktorý sa montuje na strechu. Avšak oba typy sú jednoduché na montáž, inštaláciu a pochopiteľne aj údržbu. Nosiče umožňujú uzamknutie bicyklov, resp. batožiny proti neželanej krádeži. Pri kúpe by ste sa mali informovať o splnených testoch, ktorými by si mal každý nosič prejsť. Súčasťou nosiča je aj podrobný návod s maximálnou povolenou rýchlosťou, keďže každý typ nosiču môže mať nejaké obmedzenia.

Peuservis Premio je jednotkou na trhu v oblasti predaja komponentov pre vaše auto. Či už hľadáte letné pneumatiky za akciové ceny, elektróny, plechové disky, nosiče bicyklov či akciové sady, všetko nájdete na internetovom obchode – Pneumatiky.sk alebo priamo v predajni v Ivanke pri Dunaji. Teší sa na vás ochotný personál, ktorý vám na základe bohatých skúseností s radosťou poradí pri nákupe. Výhodné ceny, široká ponuka sortimentu, spokojní zákazníci a rýchle dodanie sú len niektoré z predností, prečo si vybrať práve nás!

Autorské právo: pressmaster / 123RF Reklamní fotografie

Comments are closed.