Elegáni na streche vášho auta? Tieto strešné boxy medzi nich rozhodne patria

Nie každý chce mať na streche svojho vozidla obrovský strešný box, ktorý vonkoncom nepôsobí elegantne. Niektorí ľudia si na eleganciu jednoducho potrpia, či už sa to týka ich šatníka, bežného života a samozrejme aj jazdy autom. Predstavujeme vám elegánov, ktorí sú pre strechu vášho auta priam ako vystrihnutí.

Yakima Skybox pro i12

Yakima Skybox pro i12 má šírku 61 cm  a zmestí sa do neho až okolo 340 litrov batožiny. Systém Rapid Fire umožňuje jednoduché pripevnenie strešného boxu k streche auta. Tento box sa vyznačuje predovšetkým obojstranným otváraním a takisto centrálnym uzamykaním.

Z 80% je vyrobený z recyklovaného materiálu , čím šetrí životné prostredie, pričom jeho nosnosť je okolo 75 kilogramov. Elegantné čierne prevedenie upúta pozornosť za každých okolností.

strešné boxy 22

 

Packline NX215

Tento strešný box pochádza z precíznej nórskej dielne a s vašim vozidlom bude v dokonalej línií nech ste kdekoľvek. Vyznačuje sa pútavou lesklou povrchovou úpravou so znakom loga a medzi unikáty patrí nielen vďaka dizajnu, ale aj jeho technickému prevedeniu.

Jeho objem je 450 litrov a je vyrobený z kvalitného ABS materiálu. Umožňuje ľahkú manipuláciu s batožinou a stará sa takisto aj o jej bezpečie, vďaka chránenému bezpečnostnému zámku.

strešné boxy 23

Excellence XT Titan

Skutočne exkluzívnym kúskom je strešný box Excellence XT Titan. S týmto strešným boxom budete excelovať na každej ceste.  Metalízový lesk a súmerná línia dodajú vašej jazde autom lukrativitu.

 

Tento strešný box sa navyše vyznačuje automatickou fixáciou zaťaženia a integrovaným systémom pre rýchle a bezpečné uchytenie boxu. Jeho objem je 470 litrov a nosnosť 75 kilogramov. Prakticky sa do neho zmestí až 4 až 5 snowboardov alebo až 8 párov lyží.

Každý z týchto strešných boxov vyniká oproti svojim konkurentom. Vďaka ich elegantnému dizajnu pôsobia lukratívne na ktoromkoľvek type vozidla. Nemusíte mať predsa najnovšie ferrari, aby ste na ceste vyzerali dobre.

 

Comments are closed.